Milí fanoušci Oldies festivalu, úvodem bychom Vám chtěli poděkovat za dlouholetou přízeň, podporu a oddanost.

Oldies festival vznikl v roce 2015, a jako prvním v republice se nám podařilo přivézt kapely devadesátých let, které tady od dob své největší slávy nebyly, případně měly v České republice úplnou premiéru.

Ušli jsme dlouhou cestu a po 5 ročnících v DOV a smutném Covidovém období jsme se přestěhovali na Polygon Libros, kde proběhly další 2 ročníky. Ten letošní byl bohužel poslední!

Důvodů je celá řada, hlavně jsme limitováni výběrem „oldies“ interpretů, které prostě nechceme opakovat pořád dokola a i když jsme byli první, vyrojila se spousta akcí s podobnou tématikou a jistá exkluzivita se bohužel vytratila.

Rozhodnutí nebylo lehké, ale takový je život, naštěstí jak se říká, každým koncem zároveň něco nového začíná a tak se zrodila myšlenka posunout náš festival na vyšší úroveň.

Chceme Vám představit TOP FESTIVAL.

Na této akci si přijdou na své všichni hudební fanoušci, chceme zvát interprety z 80 let , 90 let, milénia i současnosti… exkluzivní jména, která tady ještě nebyla i ty nejlepší z let minulých!

Zároveň jsme vyslyšeli vaše přání a festival se tak opět vrátí do unikátního prostoru DOLNÍ OBLASTI VÍTKOVICE.

Již nyní probíhají usilovné jednání s jednotlivými interprety, brzy se můžete těšit na zveřejnění prvních zajímavých jmen a současně 4.12. zahajujeme předprodej vstupenek.

Za celý team, Jan Válek – ŘEDITEL TOP FESTIVALU.

Vstupenky

Kemp (v areálu)
15. 6. 2024

490,- Kč / osoba

#

Jednodenní vstupenka
15. 6. 2024

999,- Kč

#

VIP vstupenka
15. 6. 2024

3290,- Kč

#